O nás

Jsem Bohyně je projekt pro podporu opravdové, přirozené a osobité ženské krásy, která je založena na vědomí si vlastní hodnoty a esence posvátné Bohyně v každé ženě.

 

Náš tým: 

Jsme čtyři přátelé, dva páry, Chrysty a Jirka a Lucie a Pavel. Holky se starají o srdce projektu, myšlenku, inspiraci, praxi a kluci to celé zaštiťují technicky a obchodně.

Součástí projektu jE:

  • E-shop s čistě přírodní kosmetikou, kterou pečlivě vybíráme, aby pečovala o Vaše tělo i duši a aby především neškodila Vašemu zdraví, tak jak to dělá nejen komerční kosmetika, ale i velké množství produktů s označením "přírodní, bio organic" atd., které také často obsahují spoustu chemických látek, které škodí zdraví a je opravdu nutné při nákupu pečlivě zkontrolovat složení a nevěřit pouze "zelené barvě obalu a nápisu přírodní na přední straně". A to my právě za Vás děláme, takže produktům na našem e-shopu můžete věřit!
  • Blog plný inspirace o ženské kráse a vědomé cestě k opravdovému ženství
  • Kosmetické služby do domu (pouze Vysočina): 
     
 

Vize budoucnosti:

 
Do budoucna máme v plánu přidat také kadeřnické a vizážistické služby a setkávání se při kouzelných ženských rituálech pro znovuzrození Bohyně v každé z nás! Tak snad nám to všechno vyjde a kdoví kam nás to ještě zavede...